Wszystkie marki - gotówka od ręki - 530 189 815

Skup aut - płacimy najwięcej - 530 189 815

Skup aut
za gotówkę
Sprzedaj auto
530 189 815

O FIRMIE

Cechuje nas pełen profesjonalizm, dzięki czemu zaufało nam już tyle osób. Prócz skupu aut w ofercie naszej znajduje się również holowanie pojazdów. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Umawiamy się z Tobą na dogodny termin.
Twój samochód jest jeszcze w dobrym stanie, ale już marzy Ci się nowsze auto? Skorzystaj z naszej oferty i sprzedaj nam swój samochód. Dla nas nie ma znaczenia rocznik czy przebieg Twojego samochodu – zawsze zaproponujemy Ci najkorzystniejszą ofertę.

Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wyceną i transportem auta. Za każdy pojazd wypłacamy gotówkę natychmiast i dajemy umowę. Możecie Państwo pozbyć się samochodu nie wychodząc z domu. Jesteśmy w stanie zorganizować transport w dowolne miejsce Szczecina, Stargardu Oraz Całego Województwa Zachodniopomorskiego.
Skupujemy auta osobowe, dostawcze, powypadkowe, uszkodzone, spalone, poleasingowe, od firm oraz od osób prywatnych, również bez OC i przeglądu technicznego.

Sprawdzamy samochód pod kątem technicznym (czuwamy nad jakością pojazdów) oraz kompletujemy pełną dokumentację tak ważną dla prawidłowej rejestracji pojazdu dysponujemy wiedzą nt. przekazania ubezpieczenia nowemu użytkownikowi. Jesteśmy firmą legalnie działającą w Polsce, co można sprawdzić po numerach Nip: i Regon:, które również potwierdzają autentyczność i pełen profesjonalizm w podejściu do klienta.

Zapraszamy do współpracy pod numer telefonu 530-189-815 oraz adres email: auto-skup.stargard@o2.pl


wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe